חתונה קטנה בלואיזה בגן

חתונה קטנה בלואיזה בגן

לואיזה בגן, גן אירועים לחתונה קטנה ומיוחדת, הינו גן הבית של חברת הקייטרינג לואיזה הוותיקה.
הגן ממוקם בלב הכפר באבו גוש ופעיל משנת 1999, המקום נחשב לפנינה נסתרת באזור.

 

חתונה קטנה וקסומה בלואיזה בגן.

בלב הכפר אבו, בגן קסום מרוצף אבן ירושלמית, מוקף בעצי זית עתיקים בני מאות שנים ובצמחי תבלין, קייטרינג לואיזה מזמין אתכם להתארח ולארח את קרוביכם לאירועים ולחתונות קטנות באווירה כפרית ובסביבה ירוקה ופורחת.
 
אצלנו תמצאו תפריט ארץ ישראלי ייחודי ועכשווי מחומרי גלם אשר נבחרו בקפידה מיצרנים מקומיים. את המטבח שלנו אנו מבססים על מגדלים , גבנים ויצרנים קטנים איכותיים מהאזור: ירקות אורגניים מהגינה של מגי מנטף, שמן זית מיקב מוני, יין מיקבי ברבדו, כרמי יוסף ועגור ולחמים טריים הנאפים ע"י היצרנים באיזו.
 

אם אתם מתענינים לחוגג חתונה קטנה באווירה קסומה  - הגעתם למקום הנכון 
בין אם מדובר בארוחת שף, חתונה קטנה, אירוע אינטימי לקבוצה מצומצמת או תפריט טעימות, כמו באמנות, תחילת תהליך יצירת האירוע  מתחיל בהכרות ומחשבה משותפת.

 
אנו מארחים אתכם במטבחנו באבו גוש, על מנת שתוכלו לטעום מהמטבח הישראלי החדש, המחבר בין האוכל לאדם ולסביבה תוך שמירה על עקרונות הבישול העילי. 
את  המטבח מנהל השף נדב מלין, שחזר ארצה לאחר לימודי תואר ראשון באוניברסיטה למדעי הגסטרונומיה מטעם  סלואו פוד באיטליה, קורס מאסטר ב Basque culinary center  ובישול במטבח של Mugarit,  מקים מחדש את סלואו פוד ירושלים ויהודה ומשלב טכניקות מודרניות, חומרי גלם משובחים ומטבח מקומי בלואיזה.
 
אנו מזמינם אתכם ואת אורחיכם לחגוג בלואיזה בגן חתונה קטנה ומיוחדת, עם תפריט יצירתי המותאם לכם באופן אישי ומתבסס על חומרי גלם אשר נבחרו בקפידה: מגבנים, דייגים, מגדלים ויצרנים קטנים, יקבי בוטיק ובתי בד משפחתיים, גינות אורגאניות ושדות בלאדי. את אלו נרכיב בדרכנו, באהבה ובמיומנות ליצירת מנות מודרניות, מדויקות ועזות טעם.
 
לפרטים נוספים לתכנון והפקה של חתונה קטנה חייגו אלינו: 02-5337120
נשמח לראותכם 
 
חתונה קטנה בלואיזה בגן
-

*שם מלא
טלפון נייד
טלפון נוסף
דוא"ל
הערות


לואיזה שירותי קייטרינג - כפר אבו גוש רח' הדובדבן 1 טלפון: 02-5337120 נייד: 052-2633918

 SITE BY Y&A